Jak zrobić regał na książki z palet?

Czytelniku! pamiętaj, że wszystkie informacje i porady zawarte na naszym portalu nie zastąpią indywidualnej konsultacji z fachowcem/lekarzem. Stosowanie treści zawartych na naszym blogu w praktyce każdorazowo powinno być konsultowane z specjalistą o odpowiednich kwalifikacjach. Redakcja i wydawca portalu nie ponoszą odpowiedzialności ze stosowania porad zamieszczanych na stronie.

Zbuduj duży regał na książki z regulowanymi półkami dzięki temu darmowemu planowi regału. Możesz go umieścić w dowolnym miejscu w domu, ale w pokoju dziecięcym będzie wyglądał świetnie wraz z niestandardowym pudełkiem na zabawki, łóżkiem piętrowym i biurkiem. Ten projekt jest dużym krokiem w górę od kupionych w sklepie organizatorów kostek, które mają tendencję do rozpadania się łatwo. Aby pomóc Ci zbudować ten regał, możesz skorzystać z darmowego samouczka wideo i przesłanych przez użytkowników zdjęć gotowego regału. Znajdziesz tam również schematy i pisemne instrukcje.

Wykończenie regału

Trzymaj poziomicę pionowo, aby sprawdzić, czy regał jest pionowy. W razie potrzeby dodaj podkładki. Gdy cały element jest już pionowy i wypoziomowany, wklej podkładki dystansowe wokół regału w miejscach, gdzie jest szczelina ze ścianą, aby cała rama zmieściła się w otworze. Wyrównaj podkładki za pomocą noża i odłam je tak, aby były równo z krawędzią regału.

Zmierz otwór pod dolną półką. Przyciąć kawałek sklejki, aby dopasować ją do przestrzeni. Umieścić tę płytę kopiącą w otworze, opierając ją o gwoździarkę i krawędź wspornika. Powinna ona być zlicowana z frontem regału. Przymocuj ją do każdego wspornika i środkowego gwoździarza za pomocą dwóch kołków 6d.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

trzy × 2 =

© 2018-2023 Serwis ice.info.pl jest wyłącznie platformą informacyjno-rozrywkową. Nie służy jako poradnik medyczny i budowlany oraz nie ma na celu obrażanie osób trzecich. Wszystkie informacje zamieszczone na stronie nie zastępują indywidualnej wizyty i konsultacji z lekarzem lub specjalistom. Stosowanie treści zawartych na stronie ice.info.pl w praktyce powinno za każdym razem być konsultowane z lekarzem-specjalistą. Redakcja i wydawca portalu nie ponoszą odpowiedzialności ze stosowania porad zamieszczanych na stronie. |

www.ice.info.pl facebook