Jak zrobić toaletkę z palet?

Jak zrobić toaletkę z palet?

Czytelniku! pamiętaj, że wszystkie informacje i porady zawarte na naszym portalu nie zastąpią indywidualnej konsultacji z fachowcem/lekarzem. Stosowanie treści zawartych na naszym blogu w praktyce każdorazowo powinno być konsultowane z specjalistą o odpowiednich kwalifikacjach. Redakcja i wydawca portalu nie ponoszą odpowiedzialności ze stosowania porad zamieszczanych na stronie.

Tacowa toaletka w stylu orientalnym jest tutaj! Jeśli znajdziesz nietypowo kolorowe lub poplamione palety, możesz je wykorzystać do stworzenia egzotycznej toaletki, takiej jak ta. Ta konkretna komoda niemal naśladuje stolik z tacek, które można znaleźć w pobliżu dzielnic handlowych metra. Ma prosty design i bardzo ładne połączenie kolorów. Jednym z najbardziej praktycznych stołów tacowych, które możesz DIY jest stolik kawowy. Istnieje tak wiele odmian, że może być trudno wybrać swój ulubiony.

Dodawanie wykończenia

Kiedy jesteś zadowolony z koloru i krycia, pozwól farbie wyschnąć. Użyłem szablonów i białej farby, aby dodać słowa takie jak „dock”, „cargo”, „heavy” i „up” w losowych miejscach na komodzie i stole. Uszczelniłem komodę i biurko dwoma warstwami trwałego lakieru bezbarwnego. Ostatnim akcentem moich mebli z palet cargo było dodanie uchwytów z liny, które zrobiłem z liny jutowej.

W czwartym kroku, alternatywnym wypełniaczem szczelin między wiórami drewnianymi jest zmieszanie trocin z żółtym klejem stolarskim/drzewnym, aby stworzyć pastę, która wypełni szczeliny. (Robiłeś jak najwięcej cięcia i szlifowania, pewnie masz dużo trocin). Musisz przeszlifować powierzchnię na gładko, ale klej/ trociny podniosą bejcę* i idealnie wkomponują się w Twój projekt.

Przycięcie palety do odpowiedniego rozmiaru

Ponieważ tace nie pasują dokładnie do rozmiaru potrzebnego na podstawę i potrzeba trochę miejsca na obu końcach liny, ten konkretny plan wymaga dwóch tac plus więcej długości, aby uzyskać właściwą długość, w zasadzie modyfikując trzy tace potrzebne do bycia dużą jedną z nich.

Użyłem sekcji belki palety, która jest zwykle około 36mm x 75mm, chociaż wymiary różnią się od palety do palety. Głównym celem jest uzyskanie długości drewna, które utworzy blat o grubości co najmniej 30mm (w pionie) i tej samej szerokości.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

2 × 5 =

© 2018-2023 Serwis ice.info.pl jest wyłącznie platformą informacyjno-rozrywkową. Nie służy jako poradnik medyczny i budowlany oraz nie ma na celu obrażanie osób trzecich. Wszystkie informacje zamieszczone na stronie nie zastępują indywidualnej wizyty i konsultacji z lekarzem lub specjalistom. Stosowanie treści zawartych na stronie ice.info.pl w praktyce powinno za każdym razem być konsultowane z lekarzem-specjalistą. Redakcja i wydawca portalu nie ponoszą odpowiedzialności ze stosowania porad zamieszczanych na stronie. |

www.ice.info.pl facebook