Jak zrobić meble z palet do ogrodu?

Jak zrobić meble z palet do ogrodu?

Czytelniku! pamiętaj, że wszystkie informacje i porady zawarte na naszym portalu nie zastąpią indywidualnej konsultacji z fachowcem/lekarzem. Stosowanie treści zawartych na naszym blogu w praktyce każdorazowo powinno być konsultowane z specjalistą o odpowiednich kwalifikacjach. Redakcja i wydawca portalu nie ponoszą odpowiedzialności ze stosowania porad zamieszczanych na stronie.

Pierwszym krokiem jest wykonanie podstawy stołu; dotyczy to również krzesła, więc te same kroki będą powtarzane dla każdego mebla, który wykonasz. Usuń wewnętrzny panel tacy – jak pokazano – tak, że masz ramę, potrzebujesz 2 tace jako podstawy. Usuń wszelkie gwoździe i wiertła, których nie da się usunąć za pomocą kilofa lub łomu, a następnie szybko przeszlifuj papierem ściernym o ziarnistości 120.

Wybierz odpowiednią paletę

Nie próbuj zbierać palet gdziekolwiek, ponieważ niektóre z nich mogły być poddane obróbce chemicznej lub używane do transportu substancji toksycznych. Użyj palety kolorów ze znaczkami identyfikującymi unikalne źródła. Gdy masz już swoją paletę, jest to niedrogi i stylowy projekt. Rama jest tak zaprojektowana, że dzieło sztuki można wymienić, aby zaktualizować wygląd.

Tace to świetny materiał do upcyklingu i dekoracji. Po pierwsze, chcesz dodać trochę osobowości do swoich mebli z palet, a najłatwiejszym sposobem na to jest użycie niektórych farb do drewna na zewnątrz. Pamiętaj, że nie musisz malować swojej palety jednym kolorem!

Znajdź inspirację dla swojego projektu

Dzięki Amon – wspaniale usłyszeć od ciebie. Tak wiele z tych projektów naprawdę utrzymuje moją kreatywność przy życiu. Czasami potrzeba trochę inspiracji, aby skłonić nas do myślenia „poza pudełkiem”, co możemy zrobić z mniejszą ilością pieniędzy. Jestem za ponownym wykorzystaniem i ponownym użyciem i napiszę o tym więcej w przyszłych postach.

Dzięki Mike – daj mi znać co skończysz robić.wszystkie pomysły mile widziane. Często łatwiej jest mi wyobrazić sobie, co jest możliwe z odrobiną inspiracji z pomysłów innych ludzi… wszystko, czego potrzeba do rozpalenia ognia, to iskra! Następnie użyj swoich własnych zasobów, aby improwizować i wymyślić kreatywne rozwiązanie. baw się dobrze!

Wytnij paletę w pożądany kształt

Paletowy stół warsztatowy. Przetnij jedną tacę na pół między listwami, a następnie połącz jedną tacę z drugą w kształcie litery L, aby stworzyć ławkę. Wytnij belki 2″ x 4″ na małe kawałki i połącz ze wspornikami, aby utworzyć nogi. Wyszlifuj szorstkie miejsca i wykończ według uznania.

Zacznij od przecięcia tacy na pół w środku, a następnie usuń listwę z końca każdej połowy, aby odsłonić podporę. Wytnij kąt 20 stopni na jednej połowie paska, tak aby po dołączeniu go do drugiej połowy za pomocą śrub i kleju do drewna, trzymał się pod tym kątem, tworząc regulowane oparcie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

dwa × trzy =

© 2018-2023 Serwis ice.info.pl jest wyłącznie platformą informacyjno-rozrywkową. Nie służy jako poradnik medyczny i budowlany oraz nie ma na celu obrażanie osób trzecich. Wszystkie informacje zamieszczone na stronie nie zastępują indywidualnej wizyty i konsultacji z lekarzem lub specjalistom. Stosowanie treści zawartych na stronie ice.info.pl w praktyce powinno za każdym razem być konsultowane z lekarzem-specjalistą. Redakcja i wydawca portalu nie ponoszą odpowiedzialności ze stosowania porad zamieszczanych na stronie. |

www.ice.info.pl facebook