Komis samochodowy Bydgoszcz – jak kupować bezpiecznie?

Komis samochodowy Bydgoszcz - jak kupować bezpiecznie?

Komis samochodowy Bydgoszcz to nie tylko szansa na szybką sprzedaż, ale również i na zakup samochodu używanego w dobrym stanie technicznym, sprawdzonego również i pod kątem wizualnym. Aby jednak satysfakcja z transakcji była pełna, a nowe auto spełniło nasze oczekiwania, konieczne jest zwrócenie uwagi na kilka ważnych aspektów. Podpowiadamy, jak kupować bezpiecznie w komisie i co musisz wiedzieć, zanim wybierzesz samochód z dostępnej oferty.

Autokomis Bydgoszcz – na to koniecznie zwróć uwagę!

Chociaż komisy aut cieszą się z każdym rokiem coraz większym zaufaniem, nadal nie wszystkie firmy opierają swoją działalność na jasnych i uczciwych zasadach. Wprost przeciwnie. Niektóre z nich pobierają np. zaliczki za samochody, których nie ma nawet w ofercie. Dotyczy to chociażby tych egzemplarzy pojazdów, które sprowadzone będą spoza granic kraju. Nigdy nie należy płacić za coś, czego nie byliśmy w stanie obejrzeć. W rzeczywistości może bowiem okazać się, że Opel Mokka w perfekcyjnym stanie będzie powypadkowym samochodem, który odmówi posłuszeństwa tuż po wyjeździe z komisu, a Seat z full wyposażeniem będzie znacząco odbiegał od wymarzonego ideału. W takie sytuacji odzyskanie zaliczki będzie bardzo trudne, a negatywne emocje z pewnością będą nam towarzyszyć jeszcze przez długi czas.

auto komis

Jak bezpiecznie kupić samochód w komisie aut?

Kupując samochód używany – osobowy lub dostawczy – w autokomisie, daj sobie również nieco czasu na zastanowienie. Używane samochody, dostępne w najnowszej ofercie, wcale nie znikają tak szybko, jak mogłoby się wydawać. Zapisz się również na jazdę testową, która odbędzie się w godzinach otwarcia placówki tak, by sprawdzić stan techniczny pojazdu i to, w jaki sposób pracuje jego silnik. Sygnałem alarmowym dla każdego kupującego powinien być:

  • brak dostępu do dokumentacji samochodu,
  • utrudnianie możliwości jazdy próbnej i sprawdzenia, jak auto zachowuje się w trakcie jazdy,
  • utrudnianie dokładnego obejrzenia pojazdu i nieustanna obecność pracowników przy kliencie,
  • pospieszanie i wywieranie presji na szybkie podjęcie decyzji.

Ważnym sygnałem alarmowym powinien być również zakaz kontroli pojazdu u mechanika czy też wyjazd na stację diagnostyczną. Takie zachowanie pracowników wyraźnie sugeruje, że ogłoszenie nie jest tak fantastyczne, na jakie wygląda, a dopełnienie formalności, związanych z zakupem, może oznaczać dopiero początek kłopotów.

 

Bezpieczne zakupy w komis-dejv.pl!

Podobnych problemów z pewnością nie mają klienci, którzy postawili na www.komis-dejv.pl – jeden z najważniejszych punktów na mapie motoryzacyjnej województwa kujawsko-pomorskiego. Tutaj wszystkie auta sprawdzane są przez profesjonalistów zarówno pod względem technicznym, jak i wizualnym. Co więcej, auto komis oferuje również gwarancję na każdy zakupiony tutaj samochód używany. Zespół profesjonalistów jest w stanie usunąć błyskawicznie każdą usterkę, która pojawi się w trakcie użytkowania auta, co daje poczucie bezpieczeństwa jego użytkownikom. Tutaj można również zostawić swój samochód w rozliczeniu i wyjechać do domu wymarzonym Mercedesem z bogatym wyposażeniem lub też wybrać Opel Insignia z nowszym rokiem produkcji.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

szesnaście − 6 =

© 2018-2023 Serwis ice.info.pl jest wyłącznie platformą informacyjno-rozrywkową. Nie służy jako poradnik medyczny i budowlany oraz nie ma na celu obrażanie osób trzecich. Wszystkie informacje zamieszczone na stronie nie zastępują indywidualnej wizyty i konsultacji z lekarzem lub specjalistom. Stosowanie treści zawartych na stronie ice.info.pl w praktyce powinno za każdym razem być konsultowane z lekarzem-specjalistą. Redakcja i wydawca portalu nie ponoszą odpowiedzialności ze stosowania porad zamieszczanych na stronie. |