Panele, które sprawdzą się przy dzieciach!

Urządzanie pokoju dziecka to dla wielu rodziców priorytet, pokój musi być bezpieczny i wygodny począwszy od ścian, poprzez meble skończywszy na podłodze. Podłoga okazuje się miejscem, po którym dzieci nie tylko chodzą, ale także bawią się na niej, spędzając dużo czasu. Sprawdź, jak wybrać odpowiednią podłogę do pokoju dziecięcego.

Jak wybrać podłogę do pokoju dziecięcego?

Pokój dziecięcy powinien być estetyczny, bezpieczny i z pewnością funkcjonalny. Wybierając materiał na podłogę, przychodzą do głowy różne pomysły – drewniana podłoga, wykładzina dywanowa i panele winylowe. Wszystkie z tych rozwiązań mają swoje zalety i wady.

Wykładzina dywanowa

Wykładzina dywanowa – to częsty wybór w pokoju dziecięcym. Zapewne wykładzina dywanowa wybierana jest z powodu swojej miękkości, jak i komfortu zabawy. Bezpieczeństwo także ma tu niemałe znaczenie, upadek na miękką podłogę może zapobiec urazom. Zalecamy tu wykładziny Smart Strand, które wykonane są z włókna Triexta  w skład którego wchodzi  37% z surowców odnawialnych, w tym skrobii i cukru kukurydzianego, dzięki czemu wykładzina jest wyjątkowo miękka i trwała.

Podłoga drewniana

Podłoga drewniana – to wybór natury, drewno pięknie prezentuje się na podłodze, potrafi również ocieplić pomieszczenie oraz je wyciszyć. Podłoga drewniana nadaje pomieszczeniom ciepłego klimatu, szyku i klasy i można przeprowadzać jej renowację.

Panele winylowe Quick-Step

Podłoga z paneli winylowych – panele winylowe Quick-Step to wysokiej jakości panele laminowane wyjątkowo odporne na zarysowania i wgniecenia. Poza tym Quick-Step to panele wodoodporne, jeśli więc dziecko rozleje soczek nic się podłodze nie stanie, żadnych szkód, wystarczy wytrzeć i po kłopocie. Wygląd paneli Quick-Step zaplanowany został z ogromną dbałością o szczegóły, a zostały podzielone na:

– panele Quick-Step Majestic;

– panele Quick-Step Capture;

– panele Quick-Step Impressive;

– panele Quick-Step Largo;

– panele Quick-Step Eligna;

– panele Quick-Step Classic;

– panele Quick-Step Creo.

Panele winylowe Quick-Step dopasujesz do wnętrza, niezależnie od tego, jaki panuje w nim styl. Salon Podłóg Super Parkiet dba o swoich klientów, oferując im wybór także z szerokiej palety kolorystycznej.

Spośród trzech propozycji podłóg do pokoju dziecięcego najlepiej sprawdzą się panele winylowe  Quick-Step. Zapewniając dziecku bezpieczeństwo i co należy dodać – są świetnym wyborem dla alergików. Jeśli wybierzesz odpowiedni podkład (Silent Walk) pod panele zapewnisz także pomieszczeniu świetną akustykę, co pomoże stłumić głośne dziecięce zabawy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

18 + cztery =

© 2018-2023 Serwis ice.info.pl jest wyłącznie platformą informacyjno-rozrywkową. Nie służy jako poradnik medyczny i budowlany oraz nie ma na celu obrażanie osób trzecich. Wszystkie informacje zamieszczone na stronie nie zastępują indywidualnej wizyty i konsultacji z lekarzem lub specjalistom. Stosowanie treści zawartych na stronie ice.info.pl w praktyce powinno za każdym razem być konsultowane z lekarzem-specjalistą. Redakcja i wydawca portalu nie ponoszą odpowiedzialności ze stosowania porad zamieszczanych na stronie. |