4 największe zalety magazynów samoobsługowych

Sytuacje, w których przechowywanie rzeczy może stanowić problem logistyczny zdarzają się dość często. Remont, sprzedaż mieszkania, przeprowadzka, a nawet dłuższa podróż służbowa mogą wymagać odpowiedniego zabezpieczenia dobytku. Z pomocą przychodzą tutaj nowoczesne magazyny samoobsługowe. Dzięki nim bezpiecznie przechowasz nie tylko dokumenty czy przedmioty domowego użytku. Nawet wielkogabarytowe meble nie będą stanowić problemu. Dlaczego warto korzystać z self storage?

  1. Wygoda dostępu

Firmy umożliwiające przechowywanie rzeczy przez określony czas rozumieją, że przeniesienie niektórych cięższych przedmiotów może sprawiać kłopot. W przypadku magazynów Kangu Self Storage parkingi umiejscowione są w pobliżu wejścia do magazynu. Rozładunek czy załadunek przedmiotów jest wówczas o wiele łatwiejszy. Klienci mogą także bezpłatnie skorzystać z wózków paletowych i platformowych.

  1. Metraż dopasowany do potrzeb

Magazyny self storage obejmują powierzchnie już od 1m2. To komórka, w której bezpiecznie przechowasz przede wszystkim dokumenty i drobne przedmioty domowego użytku. Większa ilość wyposażenia domu czy mieszkania wymaga odpowiednio większej powierzchni magazynowej. Do dyspozycji masz wówczas boksy o powierzchniach 5, 10, 15 czy nawet 20 m2. Z powodzeniem zmieścisz tutaj sprzęt AGD, meble, a także tak kłopotliwe przedmioty jak opony.

  1. Czystość i wysoki standard

W magazynach tego typu zawsze możesz liczyć na czystość i wysoką higienę. Przedmioty przechowywane są w optymalnej temperaturze gwarantującej bezpieczeństwo zarówno mebli z litego drewna, jak i skórzanych sof czy foteli. W boksach nie powstaje wilgoć, a na terenie całego magazynu przeprowadza się regularne dezynfekcje w trosce o najwyższą jakość usług i zadowolenie kientów.

  1. Elastyczność wynajmu

Z usług self storage możesz korzystać w każdym momencie roku. To dobra opcja na przechowywanie opon zimowych w okresie letnim i na odwrót. W boksach zmieścisz meble ogrodowe czy przedmioty, których nie masz gdzie trzymać, ale nie chcesz się ich pozbywać. Firmy takie jak Kangu umożliwiają wynajem zarówno krótko, jak i długoterminowy. Minimalny czas trwania umowy to 7 dni, ale równie dobrze możesz zdecydować się na wynajem na czas nieokreślony.

Co najważniejsze, masz nieograniczony dostęp do swojego depozytu w każdym momencie, nawet w środku nocy. Magazyny są dostępne 24 godziny na dobę.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

5 × 5 =

© 2018-2023 Serwis ice.info.pl jest wyłącznie platformą informacyjno-rozrywkową. Nie służy jako poradnik medyczny i budowlany oraz nie ma na celu obrażanie osób trzecich. Wszystkie informacje zamieszczone na stronie nie zastępują indywidualnej wizyty i konsultacji z lekarzem lub specjalistom. Stosowanie treści zawartych na stronie ice.info.pl w praktyce powinno za każdym razem być konsultowane z lekarzem-specjalistą. Redakcja i wydawca portalu nie ponoszą odpowiedzialności ze stosowania porad zamieszczanych na stronie. |