Wszystko, co powinieneś wiedzieć o umywalkach podblatowych

Jak sama nazwa wskazuje, umywalki podblatowe to modele, które montuje się bezpośrednio pod blatem. Rozwiązanie takie nie tylko wygląda oryginalnie, ale również nowocześnie. Taki sposób montażu umywalki wpływa również na jej trwałość i minimalizuje ryzyko ewentualnego uszkodzenia umywalki.

 

Do jakich łazienek zazwyczaj wybierane są umywalki podblatowe?

Umywalki podblatowe charakteryzują się konstrukcją pozbawioną wystających krawędzi, są one zrównane z blatem. Umywalki podblatowe są bardzo łatwe do utrzymania w czystości, dlatego rozwiązanie to znajduje zastosowanie nie tylko w domowych łazienkach, ale również w obiektach użyteczności publicznej. Umywalka podblatowa to rozwiązanie o wielu zaletach, jedyną trudnością jest to, że wymaga precyzyjnego montażu. Dlatego warto pomyśleć o wezwaniu  wykwalifikowanego specjalisty podczas instalowania naszej umywalki podblatowej. Sklep internetowy Swiatlazienek.com.pl oferuje nową kolekcję wyselekcjonowanych umywalek podblatowych polskich i zagranicznych producentów ceramiki. Jeśli zdecydujesz się na montaż umywalki podblatowej, warto zapoznać się z dostępnymi w sklepie Swiatlazienek.com.pl modelami.

 

Zalety wyboru umywalki podblatowej

Co sprawia, że nowoczesne łazienki coraz częściej decydują się na umywalki podblatowe? Umywalki podblatowe to rozwiązanie posiadające kilka istotnych zalet. Możemy zaliczyć: Umywalka podblatowa to przede wszystkim bezproblemowa pielęgnacja. Umywalkę podblatową należy zamontować w taki sposób, aby w umywalce podblatowej nie było żadnych zakamarków, w których mógłby gromadzić się osad z mydła lub kamienia. Podczas sprzątania łazienki wszelkie zabrudzenia na blacie można łatwo zebrać do umywalki i spłukać. Umywalka podblatowa to również rozwiązanie oszczędzające miejsce. Wybierając umywalkę podblatową uzyskamy większą powierzchnię blatu niż w przypadku montażu umywalki nablatowej. Dużym plusem dla wielu są też kwestie wizualne i estetyczne. Umywalki podblatowe charakteryzują się prostym i nowoczesnym wyglądem, pasującym do wielu aranżacji łazienek. Umywalki podblatowe są również bardzo trwałe. Ponieważ krawędź miski znajduje się pod blatem, jest ona chroniona przed ewentualnymi uszkodzeniami. Wybierając ją mamy dużą swobodę aranżacji. Umywalki podblatowe można łączyć z różnymi rodzajami blatów, tworząc ciekawe zestawienia. Kolejną zaleta jest oszczędność miejsca. Wybierając ten typ umywalki uzyskamy dużą przestrzeń do przechowywania na blacie. Jest to przydatne, jeśli Panie robią makijaż w łazience lub wszelkiego rodzaju zabiegi pielęgnacyjne. Modele są dostępne w różnych kształtach (owalnym, kwadratowym, prostokątnym). Montaż umywalek podblatowych to idealne rozwiązanie dla osób, które dążą do osiągnięcia spójnego, minimalistycznego projektu łazienki. Montowane są pod blatem, tak aby widoczna była tylko umywalka, co daje poczucie spójnego stylu w całym wnętrzu. Umywalki łazienkowe podblatowe są dostępne w różnych kształtach, rozmiarach i zabawnych, pastelowych kolorach, dzięki czemu można wykorzystać ich potencjał wyposażenia w każdej domowej łazience.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

cztery + 17 =

© 2018-2023 Serwis ice.info.pl jest wyłącznie platformą informacyjno-rozrywkową. Nie służy jako poradnik medyczny i budowlany oraz nie ma na celu obrażanie osób trzecich. Wszystkie informacje zamieszczone na stronie nie zastępują indywidualnej wizyty i konsultacji z lekarzem lub specjalistom. Stosowanie treści zawartych na stronie ice.info.pl w praktyce powinno za każdym razem być konsultowane z lekarzem-specjalistą. Redakcja i wydawca portalu nie ponoszą odpowiedzialności ze stosowania porad zamieszczanych na stronie. |