Jak zrobić skrzynki na kwiaty z palet?

Jak zrobić skrzynki na kwiaty z palet?

Czytelniku! pamiętaj, że wszystkie informacje i porady zawarte na naszym portalu nie zastąpią indywidualnej konsultacji z fachowcem/lekarzem. Stosowanie treści zawartych na naszym blogu w praktyce każdorazowo powinno być konsultowane z specjalistą o odpowiednich kwalifikacjach. Redakcja i wydawca portalu nie ponoszą odpowiedzialności ze stosowania porad zamieszczanych na stronie.

To, co najbardziej kocham w drewnianych skrzynkach, to fakt, że można je łączyć w dowolny kształt i rozmiar. Aby utworzyć ramę, musisz zbudować je w wybranym typie ramy. W przypadku drewnianej skrzynki na rośliny, musisz zdecydować o kształcie. Rozłóż dwie długości 100cm, 60cm i 40cm, aby utworzyć granicę. Spójrz na punkty kwadratu przed zainstalowaniem adaptera do wkrętarki i zabezpieczeniem skrzyni razem z 3″ śrubami.

Nie tylko drewniane skrzynie z palet są tanie, ale można je również szybko wykonać. Dodatkowo, możesz je wykorzystać z dowolnym stylem wystroju zewnętrznego. Mamy nadzieję, że nasz przewodnik krok po kroku pomoże Ci stworzyć idealny drewniany pojemnik dla Twojego domu.

Pomaluj lub uszczelnij drewniane skrzynki, aby chronić je przed elementami

Uszczelnij! Najlepszym sposobem na zapobieganie gniciu drewnianych donic jest uszczelnienie ich za pomocą olejowego środka do konserwacji drewna lub uszczelniacza w sprayu. Możesz również wyłożyć wnętrze skrzynki plastikową płachtą, aby ograniczyć kontakt wilgotnej gleby z drewnianymi skrzynkami.

Drewniane skrzynki z wilgotną ziemią, które są regularnie narażone na działanie wody, ryzykują, że w końcu zgniją, a po latach sadzenia z pewnością będą wyglądać na nieco zużyte. Wyłożenie skrzyni plastikiem, użycie kosza lub sadzarki w skrzyni, użycie pionów do podnoszenia skrzyni z ziemi i utrzymywanie ziemi przed zbytnim zamoczeniem może pomóc przedłużyć żywotność skrzyni.

Wybierz odpowiedni rodzaj drewna dla swojej skrzynki na kwiaty

Wybór odpowiedniego materiału na skrzynkę do uprawy jest kluczową decyzją w zapobieganiu chwastom, zapobieganiu przegrzaniu lub rdzewieniu, a ostatecznie zapewnieniu odpowiedniej przestrzeni do uprawy. Istnieje wiele opcji, ale tylko jedna spełnia te wymagania i jest to drewniana sadzarka.

Rustykalny design tego plantera z pewnością przyciągnie Twój wzrok, nienagannie piękny kawałek wykonany z drewna paletowego. Zbuduj duże drewniane pudełko z palet, a następnie podnieś je za pomocą niestandardowych nóg, aby dodać trochę wysokości. Przykryj całe wnętrze donicy tkaniną krajobrazową; dostaje się ona również do przesiąkania ziemi doniczkowej. Nogi są lekko zwężone, aby przynieść unikalny styl stojący do całego ręcznie wykonanego drewnianego sadzarki. Możesz łatwo zmienić ogólny ton drewna lub wygląd tej sadzarki, zmieniając warstwę bejcy lub farby.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

trzy × trzy =

© 2018-2023 Serwis ice.info.pl jest wyłącznie platformą informacyjno-rozrywkową. Nie służy jako poradnik medyczny i budowlany oraz nie ma na celu obrażanie osób trzecich. Wszystkie informacje zamieszczone na stronie nie zastępują indywidualnej wizyty i konsultacji z lekarzem lub specjalistom. Stosowanie treści zawartych na stronie ice.info.pl w praktyce powinno za każdym razem być konsultowane z lekarzem-specjalistą. Redakcja i wydawca portalu nie ponoszą odpowiedzialności ze stosowania porad zamieszczanych na stronie. |

www.ice.info.pl facebook